STOŁÓWKA

CZAS PRACY

W godzinach 11.00-11.35 i 12.20-12.35 zapraszamy do szkolnej stołówki. Nowoczesny i przyjazny wystrój stwarza sprzyjający nastrój do spożywania posiłku.

ODPŁATNOŚĆ ZA OBIADY W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

1. Odpłatność za obiady w roku szkolnym 2017/2018 uległa zmianie. Oprócz zaliczki jaką Państwo wpłacają w kwocie 73,50 zł, płatność za każdy miesiąc będzie dopiero do 12 dnia następnego miesiąca. Kwota do zapłaty to ilość zjedzonych obiadów x 3,50 zł.
  2. Z obiadów mogą korzystać uczniowie oraz pracownicy szkoły. Cena jednego obiadu dla ucznia wynosi 3,50 zł.
  3. Osoby, które chcą korzystać z wyżywienia w szkole powinny zgłosić się do wychowawcy świetlicy po odbiór umowy.
  4. Opłaty z tytułu kosztów żywienia należy wnosić do 12 dnia następnego miesiąca. W przypadku niedokonania wpłat w terminie, uczeń ponosi dodatkowe koszty w postaci odsetek (Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 22 sierpnia 2005r.) Jednostkowy koszt obiadu ustala Burmistrz Miasta Łaziska Górne w Zarządzeniu Nr 85 / 317 / 08 z dnia 23 lipca 2008 roku
  5. Koszt obiadu może ulec zmianie w trakcie roku szkolnego ze względu na wzrost cen.
  6. W przypadku nie korzystania z obiadów z powodu nieobecności dziecka w szkole należy powiadomić wychowawców świetlicy. Odpisy za obiady dokonywane będą, jeżeli zgłoszenie nastąpi najpóźniej 1 dzień przed nieobecnością, w przeciwnym wypadku odpis nastąpi od dnia następnego po dniu zgłoszenia.
  7. Wpłaty za obiady należy dokonać przelewem na konto podane na rachunku. Fakturę należy odebrać w świetlicy szkolnej najpóźniej do 10 dnia każdego miesiąca.

ZASADY KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI

7. Z posiłków można korzystać wyłącznie w stołówce (szkoła nie prowadzi sprzedaży obiadów na wynos).
  8. Uczniowie korzystający ze stołówki zgłaszają się do dyżurującego wychowawcy i ich obecność zostaje zaznaczona na liście obecności na obiadach. Nadzór nad uczniami sprawują wychowawcy zgodnie z grafikiem dyżurów.
  9. Obiady wydawane są w godzinach od 11:00 do 11:35 i od 12:20 do 12:35. W tym czasie w świetlicy przebywają tylko uczniowie korzystający z obiadu.
  10. Podczas obiadu na stołówkę NIE WOLNO wnosić własnych artykułów spożywczych.
  11. Podczas obiadu na stołówkę NIE WOLNO wchodzić w okryciach wierzchnich.
  12. W przypadku nie przestrzegania zasad, korzystający może zostać pozbawiony prawa do korzystania z obiadów.

„Szyte na miarę – oferta edukacyjna dostosowana do potrzeb