Rada Rodziców

Fundusze Rady Rodziców pochodzą z dobrowolnych składek rodziców – na rok szkolny 2016/2017 Rada Rodziców ustaliła wysokość składki na kwotę 80zł od dziecka.
Pieniądze można wpłacać do skarbników klasowych lub bezpośrednio na konto Rady Rodziców w Banku Spółdzielczym w Łaziskach Górnych nr konta
08 8454 1066 2004 0021 6586 0001 – w tytule wpłaty prosimy wpisać „Darowizna na Radę Rodziców – imię i nazwisko ucznia oraz klasa”.

Rada Rodziców podkreśla, że pieniądze przekazane na konto Rady Rodziców zostaną w całości przeznaczone na rozwój i edukację wszystkich dzieci w naszej szkole oraz że liczy się każda wpłata, choćby najmniejsza. Zebrane środki pozwolą Radzie Rodziców na realizację tegorocznych planów, a więc m.in.: dofinansowanie uroczystości szkolnych, wycieczek, udziału dzieci w różnego rodzaju konkursach szkolnych i międzyszkolnych, zakupu nagród z okazji zakończenia roku szkolnego dla zwycięskiej klasy w „Lidze klas”.